» STRONA GŁÓWNA
» O NAS
» OFERTA
» Cennik - wypożyczalnia sprzętu
» Cennik - Kursy Szkolenia
» SZKOLENIA
» Discover Scuba Diving
» Scuba Diver
» Open Water Diver
» Advance Open Water Diver
» Emergency First Response
» PADI Rescue Diver
» PADI Divemaster
» Warsztaty basenowe
» WYPRAWY NURKOWE
» KONTAKT
O NAS


Deep Diver - facebook


Baza nurkowa Deep Diver mieści się nad jeziorem Płotki koło Piły. Jezioro Płotki - jest położone w województwie wielkopolskim, w powiecie pilskim, w granicach miasta Piła, 3,5 km od miasta w kierunku na Zelgniewo.

Malownicze położenie jeziora, otoczone lasem sprawia, że baza jak i całe miejsce służy rekreacji i turystyce. Na wschodnim krańcu jeziora znajduje się duża piaszczysta plaża ze strzeżonym kąpieliskiem.

Jezioro posiada cztery pomosty, jeden z nich znajduje się bezpośrednio przy bazie nurkowej i właśnie z niego korzystają nurkowie bazy Deep Diver. Nad jezioro z centrum miasta prowadzi ścieżka rowerowa. W okresie letnim działa również komunikacja miejska. Wjazd na parking nad jezioro w okresie letnim jest płatny.(ceny z 2015r 3 zł w tygodniu 5 zł weekend)

Maksymalna głębokość naszego jeziora to 24 metry. Jest to jezioro polodowcowe z łagodnie opadającym dnem. Jezioro zaliczane jest do I klasy czystości. W jeziorze występują niezmiennie rzadkie łąki ramiennicowe, co świadczy o niezwykłej czystości tego miejsca. Długość linii brzegowej to około 2850 m, powierzchnia zwierciadła wody według różnych źródeł wynosi od 31,0 ha do 44,0 ha. Jest ono bardzo dobrze zarybione, bo oprócz naszych 1,5 metrowych jesiotrów nurkowie mogą spotkać takie ryby jak: karpie, płocie, szczupaki, okonie, liny, czy raki. Trzeba oczywiście wspomnieć o naszych wielkich, kilkumetrowych dinozaurach, które zostały specjalnie zatopione w jeziorze jako dodatkowa atrakcja dla płetwonurków. Na dnie jeziora można również znaleźć takie rzeczy jak: samochód, rower, platformy czy łódki.

Baza dostępna jest 365 dni w roku, 24 godziny na dobę dla nurkowań dziennych jak i nocnych. Transport sprzętu z parkingu i z powrotem na naszą bazę nurkową odbywa się bazowym meleksem. Jak będziesz już na parkingu to dzwoń pod numer 666 666 097, a twój sprzęt zostanie dowieziony do bazy melexem.

Baza podzielona jest na dwie strefy: strefę mokrą i strefę suchą. W strefie mokrej możemy się przebierać i zostawić swoje rzeczy jak wchodzimy do wody.

Jako pięciogwiazdkowe centrum PADI baza posiada w swojej ofercie profesjonalny sprzęt nurkowy do wypożyczenia, od ABC po kompletne wyposażenie nurka, łącznie z komputerem nurkowym. Rozmiary od dziecięcych po 2 XL. Posiadamy sprzęt podstawowy i specjalistyczny taki jak: komputery, maski pełnotwarzowe, oraz sprzęt do nurkowań technicznych. Baza posiada również skutery podwodne. Dla osób, które nie posiadają uprawnień istnieje możliwość zrobienia specjalizacji.

W strefie mokrej do dyspozycji nurków oraz osób towarzyszących znajduje się stół, kominek, który zapewnia nam ciepło w okresie jesienno-zimowym. Bez ograniczeń w opcji samoobsługowej: kawa i herbata.

W strefie mokrej znajduje się również jedna z dwóch toalet.

W bazie swoje miejsce znalazł również sklep. W ofercie sklepu posiadamy wszystko, co jest potrzebne do nurkowania: mamy pianki, jackety, automaty, maski, fajki, płetwy, rękawice, buty, kaptury, komputery, sprzęt nowy objęty gwarancją oraz sprzęt komisowy.
Kupujący może liczyć na pełne wsparcie z naszej strony wynikające z kilkuletniego doświadczenia. Nie musisz kupować przez internet, u nas przymierzysz i przetestujesz sprzęt przed zakupem.

Baza to również kompresorownia. Istnieje możliwość wypożyczenia oraz nabicia butli nie tylko powietrzem, ale i nitroksem.

Na piętrze znajduje się strefa sucha.

Na górze naszej bazy znajduje się duży, zadaszony taras, z którego rozpościera się przepiękny widok na całe jezioro. Z tarasu mogą korzystać nie tylko nurkowie, ale i osoby im towarzyszące. Opłata bazowa dotyczy nie tylko osób nurkujących, ale i osób towarzyszących im. Stoi tutaj duży grill, stoły, ławki, kanapy oraz stół do bilarda.
Na górze znajduje się również sala wykładowa oraz kuchnia w pełni wyposażona w lodówkę, kuchenkę mikrofalową, naczynia, czy czajnik elektryczny. Za kuchnią znajduje się druga toaleta. Obiekt jest w pełni monitorowany.

Baza to także centrum szkoleniowe IDC PADI. Prowadzimy nurkowania dla osób nie posiadających uprawnień nurkowych – wycieczki podwodne – DSD, szkolenia na kursy podstawowe, zaawansowane, różnorodne specjalizacje nurkowe oraz stopnie zawodowe i instruktorskie włącznie. Zajęcia prowadzone są przez wyspecjalizowaną siedmioosobową kadrę.

Kursy prowadzimy przez cały rok a poprzez bardzo dobrze rozwiniętą turystykę nurkową, można zakończenia kurs w ciepłych krajach. Turystyka nurkowa bazy Deep Diver to nie tylko wyjazdy zagraniczne, ale i krajowe.


Serdecznie zapraszamy,

oferujemy Państwu miłą i rodzinna atmosferę.
Telefon kontaktowy: baza nurkowa - 666 666 097
Sławek: 667 182 502
Do zobaczenia na bazie Deep Diver.