» STRONA GŁÓWNA
» O NAS
» OFERTA
» Cennik - wypożyczalnia sprzętu
» Cennik - Kursy Szkolenia
» SZKOLENIA
» Discover Scuba Diving
» Scuba Diver
» Open Water Diver
» Advance Open Water Diver
» Emergency First Response
» PADI Rescue Diver
» PADI Divemaster
» Warsztaty basenowe
» WYPRAWY NURKOWE
» KONTAKT
DISCOVER SCUBA DIVING
Discover scuba diving - kurs nurkowania

Dlaczego warto ?

Kurs "Discover Scuba Diving" umożliwia zdobycie doświadczenia nurkowania w basenie lub na wodach baseno-podobnych przy asyście instruktora nurkowania. Trening ten umożliwi zdobycie podstawowej umiejętności nurkowania, ale przede wszystkim pozwoli na sprawdzenie samego siebie pod wodą.

Co potrzebujesz, aby spróbować?

Minimalny wiek: 10 lat, Wypełnić i podpisać ulotkę "Discover Scuba Diving".

Co będziesz robić?

Podczas programu Discover Scuba Diving, będziesz nabywać umiejętności swobodnego oddychania przez automat pod wodą. Odkryjesz wolność i ekscytujące uczucie nieważkości pod wodą podczas oddychania pod wodą, które znane jest tylko nurkom.

Jak długo trwa taki kurs?

Po krótkim omówieniu przez instruktora podstawowych zasad bezpiecznego nurkowania, zanurzycie się na pierwszą godzinę pod wodą w swoim życiu.

Co jest Ci potrzebne?

Pozytywne nastawienie!

Co uzyskasz po tym kursie?

Bezpośrednio po kursie Discover Scuba Diving, uzyskasz międzynarodowy certyfikat, który świadczy, że nabyłeś część umiejętności potrzebnych do kolejnego kurs PADI SCUBA DIVER lub PADI OPEN WATER DIVER. Jeśli przystąpisz do kolejnego kursu, instruktor rozpozna po certyfikacie Twoje umiejętności i jednocześnie skróci to czas szkolenia na kolejny stopień.